Через 4 роки війни воєнні пенсії українців вперше обговорюють в РНБОУ

Гройсман Голова КМ України, Воєнна партія України
Воєнна партія України - у соцмережі

Як вказав Голова Кабінету Міністрів України В. Гройсман, питання «військових» пенсій обговорюється на майданчику РНБО; принципово, аби підвищення пенсій відбулося з січня.

ТВО Президента України Турчинов - Голова РНБОУ  Зазначимо, що пенсії ветеранів ЗС України складають у середньому $100 після того, як ТВО Президента України Турчинов, Голова Уряду Яценюк і Голова ВР України Гройсман опустили їх з середнього рівня біля $350.  При цьому, висококваліфіковані ветерани ЗС України з вислугою більше ніж 30 років отримували за часів Януковича й Азарова військову пенсію більше ніж $500 і чекали її підвищення.  Знущання нинішніх некомпетентних можновладців над військовими пенсіонерами продовжується вже 4 роки.

Крім пенсій, унаслідок псевдореформування системи військової освітии за часів Голови КМ України Яценюка, багато високваліфікованих ветеранів ЗС України втратили роботу по спецальності у ввнз, ін.   Голова уряду України Яценюк Псевдореформування відбувалося так, що директори департаменту вищої освіти в МОНУ (Шаров) і директор Департаменту вищої освіти і науки в МО України навіть не знали один одного. За свідченнями, для прийняття рішення достатньо було на початку 2014 року “підсунути” на підпис Яценюку відповідний документ.

Гройсман Голова Кабінету Міністрів України, Воєнна партія України Як зазначив Гройсман (публікація на “Урядовому порталі”),  «Ми передали всі ініціативи на майданчик РНБО. Зараз іде конструктивна дискусія. Ми вийдемо на спільне рішення. Потрібно завершувати цю роботу». При цьому він підкреслив, що принциповими для Уряду є дві речі – запровадження найбільшого зростання пенсій для військових, які пройшли горнило бойових дій, а також збільшення пенсій вже з січня – незалежно від часу ухвалення остаточного рішення на законодавчому рівні. «Я доручаю, аби всі пенсії відповідно до змін законів були перераховані з 1 січня. За січень всі доплати будуть здійснені у повному обсязі», – сказав Володимир Гройсман. Довідково За прогнозом Уряду місяць назад, йдеться про осучаснення пенсій 550 тис. військовим пенсіонерам. Середній розмір збільшення – 1,5 тис. грн.

Голова ВР України -Парубій Зазначимо, що найбільш кваліфіковані і з найбільшою вислугою (з 1991 року) ветерани ЗС України за 4 роки цієї влади втратили біля 40 тисяч доларів пенсії і зарплати по спеціальності (~$19500 пенсії та ~$20500 зарплати).

Очевидно, що Гройсман не замислюється над питанням, як нинішні можновладці, які силою дестабілізували попередню систему влади в Україні, а потім захопили її  ради свого заможного життя в Євросоюзі (Турчинов, Яценюк, Парубій, Аваков, Порошенко, Гройсман, Тимошенко,  Гонтарева, Розенко, Рева та інші), будуть повертати воєнним гроші (пенсії, зарплати), які люди втратили внаслідок некомпетентних державних управлінських дій таких державних менеджерів як Гройсман та інші. 

Чи зможе “новий прохвесор”  Гройсман, який отримав “вищу освіту” на батьківському вінницькому базарі “Юність” та у відомому за простотою навчання для заможних людей МАУП покращити рівень життя українців порівняно з тим, як це було до “Євромайдану” і “Революції гідності”?

Багато українців справедливо вважають, що воєнна агресія Путіна – це наслідок злочинної некомпетентності українських менеджерів державного управління та відомих всім олігархів, які намагаються перекласти свою пряму злочинну вину на інших та замовчати величезну шкоду, нанесену ними українцям. Вони привели великі маси людей до зубожіння – заради своїх владних утіх та збагачення. Злочинці з числа менеджерів державного управління та олігархи неплатники податків повинні бути притягнені до відповідальності. 

Вас також може зацікавити

Останні записи

Канадські військова місія залишається разом з Україною у Львові

UNIFIER зміна канадського керівництва, Воєнна партія

Воєнна партія України – у соцмережі Українці повинні бути особливо вдячні канадським військовим за допомогу у військовій сфері для відбиття російської гібридної агресії. Адже Канада не є Гарантом Будапештського меморандуму,

Великобританія допоможе покращити захист України зі сторони Чорного моря, Одеси

Воєнна партія України – у соцмережі Британія збільшить військову підтримку свого союзника України, відправивши Королівських морських піхотинців пізніше цього року та збільшить присутність патрулів Королівського морського флоту у Чорному морі

Нормативні документи щодо забезпечення військових

Воєнна партія України – у соцмережі Є значна кількість нормативних документів щодо забезпечення військових, які мало хто знає. Тому у цій публікації дані основні керівні і нормативні документи по таким

Воєнна партія України - у соцмережі

4 thoughts on “Через 4 роки війни воєнні пенсії українців вперше обговорюють в РНБОУ

  1. А Гройсман служил в армии? Рева закончил Ленинградское политучилище, приехал в Украину, но был уволен из армии. Работал учителем истории, потом заместителем по базару у соседа Гройсмана.Эти люди никогда не платили налоги как положено, но всегда воровали и шельмовали государство на кредиты, на шару пользовались услугами армии, подкармливая милиционеров и налоговую. Семья Гройсманов взяла кредит на 7 миллионов долларов, но так его и не вернула.

  2. Не пройшло й 5 років, як опущені більше ніж в 3 рази військові пенсії вирішили обговорити Гройсман на КМУ, Турчинов на РНБОУ, Порошенко (?) в АПУ, Парубій (?) в ВРУ і можливо підвищити аж на 60 долларів…. після опускання в 2014 році на 300…500 доларів. Злочинну владу потрібно судити.

  3. Сповіщення: Володимир
  4. Сповіщення: Военный

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *