Воєнна партія України, Military party Ukraine, Военная партия Украины, карта Європи

Про сайтПро веб-видання “Воєнна партія України” (Military Party Ukraine, Военная партия Украины)

Мережеве веб-видання “Воєнна партія України” (Military Party of Ukraine, Военная партия Украины) – це  незалежне мережеве видання за воєнною тематикою, що зв`язана з Україною у відбитті чергової агресії московського Кремля. "Воєнна партія України"  відноситься не тільки до ЗС України, але й до НГУ, СБУ, ДПСУ, МВСУ та інших воєнізованих структур.

Україна має своє особливе місце на мапі Європи і в епоху глобалізації тут вирішується майбутнє Європи, євроатлантичного, євроазійського  процвітання, та ймовірно й у значній мірі Азії.  Тому Україна в ЄС і в  НАТО є життєво важливою для миру та процвітання народів Європи і всього світу.

Відбиття російської агресії може бути успішним для всіх тільки у разі підтримки України зі сторони ЄС, НАТО, КНР і всього світу. Інакше у 21-му столітті між Україною та московською державою вибухне гібридна війна, яка може знищити весь світ. Адже у 21-му столітті сучасні держави мають велику кількість об`єктів критичного значення для  існування.

Воєнна партія України вперше у відомій історії може дозволити здійснити майже безкровний вступ України до євроатлантичних структур, що буде безпосередньо життєво корисним для євроатлантичного і євроазійського регіонів.

За багато століть, а особливо за останнє століття  Москва у черговий раз переконала всіх, що найбільша у світі територія та корисні копалини не можуть бути ефективною основою морального,  інтелектуального та державного керівництва сусідніми державами. Це підтверджує добре відомий досвід життя московської держави за останні 100 років. Повне руйнування "царського державного устрою", наступні семантично ідіотські та практично злочинні ідеї  будівництва комунізму, атеїзму, спроба розвинути "світову пролетарську революцію", повернення до капіталізму під керівництвом тих же людей, які перед цим руйнували і будували всі попередні  державні устрої...

Всі сусіди та весь світ повинні зупинити безумну віковічну агресію московської держави.

“Воєнна партія України” публікує авторські матеріали та матеріали з з відкритих джерел з відповідним згадуванням джерела. Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.Підтримайте нас поширенням запису!