Категорії
Загальне

Українці – за введення французьких військ для допомоги Україні у поверненні своєї землі

Воєнна партія України - у соцмережі
Pin Share

За мир треба активно боротися. Всі пам`ятають, як миролюбний  президент Франції Макрон довго (ймовірно занадто довго) закликав російського диктатора Путіна до миру – під час особистих зустрічей з рукостисканнями і добрими посмішками. Проте це тільки збільшило кровожерливу ненависницьку агресію Путіна до українців, яких він і його оточення вважає “бандерівцями” і “малоросами”. Від Путіна доцільно очікувати ще більшого рівня війни, його фактично явно і приховано підтримують у цьому КНР, КНДР, Іран.  З причини непередбачуваності (чи навпаки передбачуваності Путіна),  президент Франції Макрон сміливо вказав, що розгляне можливість відправлення французьких військ в Україну, якщо Росія прорве оборонні лінії і Україна попросить допомоги. Очевидно, що на відміну від путінської Росії, Франція не має територіальних претензій до України.

«Я нічого не виключаю, тому що ми зіткнулися з тим, хто нічого не виключає. Безсумнівно, ми занадто вагалися, визначаючи межі наших дій тому, хто їх уже не має і хто є агресором!»

«У мене є чітка стратегічна мета: Росія не може перемогти в Україні. Якщо Росія переможе в Україні, безпеки в Європі не буде».

«Ми не повинні нічого виключати, тому що наша мета полягає в тому, щоб Росія ніколи не змогла перемогти в Україні».

«Франція є країною, яка здійснила зовнішні військові операції, в тому числі останнім часом. Ми розгорнули кілька тисяч військових у Сахелі для боротьби з тероризмом, який міг становити для нас загрозу. Ми зробили це на прохання суверенних держав».

«Якби росіяни прорвали лінію фронту, якби було українське прохання, — чого сьогодні немає, — ми мали б правомірно поставити собі це питання. Я вважаю, що виключити це апріорі – це не вивчити уроки останніх двох років».

Очевидно, що українці з глибокою повагою і вдячністю зустрінуть таку французьку допомогу, навіть якщо французькі війська будуть введені до лінії Дніпра як мінімум. Ймовірно, і залякані Путіним росіяни у своїй більшості схвалять таке рішення Франції, адже війна з українцями не вигідна російському народу і смертельно небезпечна для держави московської Російської Федерації, яку поступово поглинає КНР.

Введення французьких військ в Україну, швидке прийняття України в Євросоюз і в НАТО покращить людське забезпечення і забезпечення природними ресурсами, значно збільшить стабільний життєвий простір, покращить рівень життя і стабільність розвитку, захистить Росію від поглинання Китаєм.

Не жарт. Якби Наполеон у 1812 році став імператором Росії, то не було б 1-ї і 2-ї Світових війн, а росіяни, українці і французи тепер жили б значно краще. Ймовірно, більшість французів, українців і росіян погодяться з цим. Німці, британці та інші народи також знайшли б свої комфортні місця у цій системі як тепер у Євросоюзі.

Додатково

Воєнна партія України - у соцмережі
Pin Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримайте нас поширенням запису!