Про

Про веб-видання Воєнна партія (Party of Ukraine,  Партия Украины)

У 2023 році виданню повернена назва “Воєнна партія” (англ. мова: Military party of Ukraine, рос. мова: Военная партия Украины)  – це  незалежне мережеве видання. Термін “Партія України”  тут розуміємо не як “політична партія” (не як спільнота людей), а як діяльність, змагання за процвітання України на основі вступу до Євросоюзу і НАТО. Тому коротко і спрощено девіз “Партії України” можна сформулювати так:  “Україна в НАТО і ЄС – це мир і добробут для всіх”. Очевидно, що Україна є життєво необхідним елементом цієї спільноти. Не випадково понад 50 країн світу надають українцям військову допомогу для відбиття самого повномасштабного воєнного нападу Росії.

За багато століть, особливо за останнє століття  Москва у черговий раз переконала всіх, що найбільша у світі територія та корисні копалини не можуть бути ефективною основою морального,  інтелектуального та державного керівництва сусідніми державами. Повне руйнування “царського державного устрою”, наступні семантично ідіотські та практично злочинні ідеї  будівництва комунізму, атеїзму, спроба розвинути “світову пролетарську революцію”, повернення до капіталізму під керівництвом тих же людей, які перед цим руйнували і будували всі попередні  державні устрої… Всі сусіди та весь світ повинні зупинити безумну віковічну агресію московської держави.

Відбиття російської агресії може бути успішним для всіх тільки у разі підтримки України зі сторони ЄС, НАТО, КНР і всього світу. Інакше у 21-му столітті між Україною та московською державою вибухне гібридна війна, яка може знищити весь світ. Адже з 20-го століття держави мають велику кількість штучних об`єктів критичного значення не тільки для їх існування, але й життєво небезпечних для інших держав.

Для прикладу, вразливість світу показала аварія на Чорнобильській АЕС, яка сталася внаслідок недолугого радянського (московського) керівництва державою, промисловістю і АЕС.

Успішна воєнна партія України (українська воєнна партія) вперше у відомій історії може дозволити здійснити майже безкровний вступ України до євроатлантичних структур, що буде безпосередньо життєво корисним для євроатлантичного і євроазійського регіонів – так було написано на цій сторінці до російської війни проти України і євроатлантичних країн. Проте, зволікання з прийняттям України до Євросоюзу і НАТО привело до чергової російської дурної авантюри – путінська Росія розв`язала цинічну війну проти України, а фактично проти країн євро-атлантичного простору. Очевидно, що Росія у цій невигідній для неї війні грає роль маріонетки, а росіяни використовуються як “гарматне мясо” більш потужної східної сили.

(“Воєнна Партія”) публікує авторські матеріали та матеріали з з відкритих джерел з відповідним згадуванням джерел. Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися.

Українська партія – проти війни, за мир і проти тероризму, особливо проти російського державного тероризму, який є самим небезпечним на планеті з 1917 року. Російська Федерація повинна повернути Україні окуповані з 2014 року території інакше припинить своє існування – 100,0%.

Особливу роль грає КНР, яка за багатьма ознаками використовує росіян як гарматне м’ясо у війні з Україною, з метою ослабити країни ЄС і НАТО. “Монгольська орда” Чингізхана (у теперішній час 6 із 9-ти мільйонів монголів є китайцями і проживають в КНР) та його наступників не дала світу і китайцям нічого позитивного – лише страждання і безперервні війни.. Китайці вперше у своїй історії підняли матеріальний рівень життя значної частини китайців до задовільного рівня – завдячуючи миру і західним інвестиціям, західним ринкам збуту.

Тому керівництво КНР, насамперед Сі Цзіньпін повинні припинити приховану підтримку російської війни і засудити її у явній формі – інакше всім стане гірше,а для китайського народу будуть катастрофічні наслідки.

Додатково

Підтримайте нас поширенням запису!