Категорії
Загальне

Офіційні джерела про війну

Воєнна партія України - у соцмережі
Pin Share

Гіперпосилання на основні офіційні першоджерела інформації в Україні про війну й інші важливі події.

 

Додаткові джерела

Додаткові іноземні джерела

Воєнна партія України звертає увагу, що у теперішній час, внаслідок російської кібервійни, Google-пошук часто видає в Україні не релевантні  і не пертинентні, і навіть повністю або частково брехливі російські публікації. Особливо це стосується пошукової системи у браузері Microsoft, яка грубо спотворює пошукову видачу у сторону брехливих чи неповністю компетентних російських публікацій – за рахунок використання російської пошукової системи Яндекс.

Вказані недоліки створили загрозу життю, здоров`ю і майну українців та громадянин США, Евросоюзу, НАТО, інших країн. Ці вказані недоліки необхідно припинити.

Прохання від Воєнної партії України до #Google, #YouTube, #Facebook, #Twitter, #Telegram, #Instagram, #Bing #Microsoft – будь ласка, підніміть у пошуковій видачі в Інтернет-пошуку вказані офіційні канали  інформації  про війну Росії проти України і проти світового порядку, заснованого на правилах.

Воєнна партія також акцентує, що Президент США Байден вірно визначив початок війни Росії проти України, а також  правильно зробив, що вивів посольство США з Києву. Було вірно відмічено, що перезволожений грунт ускладнить пересування російських танків, іншої техніки. Доцільно вважати, що Президент США Байден є джерелом достовірної інформації.

Додатково

Воєнна партія України - у соцмережі
Pin Share

3 коментарі “Офіційні джерела про війну”

Спасибо большое вам за информацию. Депутаты одного из московских округов попросили Путина уйти в отставку. Они указывают, что его модель управления “безнадежно устарела” и препятствует развитию России. Это 100% правда, даже Медведев назвал Путина главным мргиналом России.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримайте нас поширенням запису!