Категорії
Загальне

Лідер КНР Сі Цзіньпін розпочав європейське турне з Франції

Воєнна партія України - у соцмережі
Pin Share

Лідер Китаю Сі Цзіньпін розпочав європейське турне з Франції 5 травня 2024 року. Це був його перший офіційний візит до Європи з 2019 року. Він прибув до Парижа разом із дружиною Пен Ліюань.

6 травня Сі провів у Парижі перемовини із керівництвом Франції, а також президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн1. Після переговорів відбувся державний банкет, організований президентом Франції Еммануелем Макроном у Єлисейському палаці1.

7 травня лідери КНР та Франції вирушили до Піренеїв, де Макрон в дитинстві часто проводив канікули, для менш публічних переговорів.

Однією з головних тем переговорів були розбіжності сторін щодо війни Росії проти України1. Макрон планував обговорити з Сі Цзіньпіном неприпустимість підтримки Росії у її війні проти України.

Після Франції Сі Цзіньпін планував відвідати Сербію та Угорщину. Очевидно, що не покладаючись на Путіна, Сі Цзіньпін хоче особисто через окремі держави розвалити Євросоюз та євроатлантичну солідарність.

Також важливим кроком у цьому процесі є взяття за допомогою російських ЧВК і напрацювань московського СРСР під свій контроль Африки, яка раніше була близькою до європейських країн. Після російського-китайського впливу багато жителів Африки намагаються покинути континент і попасти до країн  Європейського союзу.

Все більше людей розуміють, що Сі Цзіньпін вважає себе подібним до нового, але більш “глобального” Чингісхану і є неявним організатором і керуючим російською війною проти України (фактично проти Євросоюзу і євроатлантичної спільноти) з 2014 року. Раніше китайські (монгольські) правителі використовували царів Московії для наступу і захоплення європейських країн. У теперішній час  лідер КНР Сі Цзіньпін використовує Путіна і міністра оборони РФ  Шойгу (це “нік” росіянина китайсько-тувинського походження ) – як використовує феодал свого вассала. Видно, що КНР сподівається захопити всю територію Росії і через неї інші доступні країни, розвалити Євросоюз і захопити частину його країн (Сербію, Угорщину, ін.).

Головна тема переговорів президента Франції Макрона – і голови КНР Сі Цзіньпіна – розбіжності щодо війни Росії проти України
В офісі президента Франції наголосили, що нові переговори будуть “дуже політизованими” – головною темою стануть розбіжності сторін щодо війни Росії проти України. Ключовим пріоритетом Макрона буде попередити Сі про небезпеку підтримки РФ, оскільки західні чиновники стурбовані тим, що Москва вже використовує китайські верстати у виробництві зброї, зауважує AFP.

“У наших інтересах змусити Китай вплинути на стабільність міжнародного порядку. Тому ми повинні працювати з Китаєм, щоб побудувати мир”, – наголосив Макрон в інтерв’ю виданню Economist, опублікованому 2 травня.

Макрон також зазначив, що Європа повинна захищати свої “стратегічні інтереси” в економічних відносинах з Китаєм, звинувативши Пекін у недотриманні правил міжнародної торгівлі.

Додатково

Воєнна партія України - у соцмережі
Pin Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримайте нас поширенням запису!