Категорії
Загальне

Досвід Китаю: чи треба вирощувати в Україні опіумний мак, коноплю, марихуану (канабіс)?

Воєнна партія України - у соцмережі
Pin Share

Опіум виготовляли зі спеціального сорту
опіумного маку шляхом збирання нестиглого макового насіння. Європейці використовували опіумне молочко для
знеболення при хворобах і травмах з раннього середньовіччя.

Однак з часом виявились, що розслаблятися за допомогою висушеного опіуму можна і здоровим. Так почалася хвиля опіумної наркоманії, яка пізніше розповсюдилася по всьому світу. Опіумна й інша наркоманія – стала великою проблемою деяких країн, і насамперед людей і родин. Основним місцем виготовлення опіуму у той час був Індокитай. У московській державі з сильним центральним управлінням найбільшим видом наркоманії стала алкогольна наркоманія. Це полягало у доведенні до пияцтва величезних мас людей у московському СРСР, насамперед в РСФСР. Цинізм московських правителів полягав, для прикладу, у тому, що так звані “ганделики” (дешеві металеві кафе для випивання горілки і вина) будували поряд зі всіма заводами. Тому значна частина працівників тут же “пропивала” отриману мізерну платню за роботу.

Щоб відповісти на питання: чи треба дозволити вирощування і  вживання  в Україні опіумного маку, коноплі (канабісу) – треба зрозуміти хто його буде вирощувати і продавати.

Деякі мережі українських фармацевтичних магазинів (аптек) відомі неодноразовими виграшами у судових справах щодо фальсифікації ними різноманітних ліків, у незаконному продажу без продажу транквілізаторів – відомий факт їх продажу навіть у фірмовому пакеті мережі аптек. Фігурують у цих справах фармацевтичні компанії, які мають 100 і більше аптек, змінювали свої назви, ін. Для прикладу, фармацевтична фірма Санітас (Sanitas) яка має більше ніж 100 аптек, її попередником була компанія Валдіс кілька разів звинувачена у продажу фальсифікованої медичної продукції, проте кожного разу за допомогою кількох етапів судів доводила свою невинуватість.

Далі подане відео, перекладене з російської мови, яке показує  частину правди про часи Першої Опіумної війни у Китаї, яка розпочалася у першій половині 19-го століття. Тоді китайці  почали боротися із вживанням опіуму у своїй країні, – спочатку шляхом знищення всіх виявлених запасів опіумної сировини та опіуму. Звичайно, у правителів нинішнього Китаю і Росії у їх бідах винуваті хто завгодно (європейці, США, японці), тільки не вони самі.

Канабіс здавна вживався у китайській медицині. Так, китайська фармакопедія «Травник Шень-нуна», що датована 3 ст. до н. е., рекомендувала вживання канабісу від втоми, ревматизму та малярії, а насіння канабісу — від екземи, псоріазу і запалень.

Далі відео: Особливості Опіумних Воєн  (Війна, Опіум, Корупція у Китаї – відео побудоване українською мовою на основі російськомовних відео).

 

 

Додатково

Воєнна партія України - у соцмережі
Pin Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримайте нас поширенням запису!