Категорії
Загальне

Про першу перемогу армії генерала Вашингтона після багатьох поразок

Воєнна партія України - у соцмережі
Pin Share

Всі знають, що столицею США є місто Вашингтон (англ. Washington, D.C. – District of Columbia).

Проте не всі знають, що місто назване в честь прізвища генерала армії США Джорджа Вашингтона, який став першим обраним народом президентом США.

Дуже дивно і обурливо, що 12.03.2024 українська стаття у Вікіпедії містить текст, перекладений та спотворений зі статті російської Вікіпедії «Вашингтон (округ Колумбия)».

Всі звикли до традиційних перемог і домінування США у світі, проте так було не завжди. Це показано у художньому фільмі на реальних подіях 18 століття про складний шлях до першої перемоги генерала Вашингтона і його бійців. Всього через шість місяців після проголошення незалежності  держави, американська армія була розбита, з 20-ти тисяч бійців залишилося біля 2000 тисяч під загрозою повного знищення або капітуляції.

Бій при Трентоні (англ. Battle of Trenton) – невеликий, але важливий для США за наслідками бій, що відбувся 26 грудня 1776 в Трентоні, під час Війни за незалежність США. Як було далі дивіться фільм, який варто перекласти на українську мову, як і багато інших сторінок з історії США, які перекладені на російську мову державними і приватними підрозділами інформаційно-психологічних операцій РФ і часто містять пропагандистські “закладки”.

 

Додатково

Воєнна партія України - у соцмережі
Pin Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримайте нас поширенням запису!